Muuseumisse pääseb passiga | Maanteemuuseum
Vaegnägijatele

Oleme avatud K-P 11-18

Sel nädalvahetusel on veel võimalus kasutada liikluslinna!

06.08.2021

Muuseumisse pääseb passiga

Alates 9. augustist küsib maanteemuuseum külastajalt koroonapassi, koroonaviiruse läbipõdemise tõendit või  kehtivat negatiivse koroonatesti tõendit.

Hea muuseumikülastaja!

Me seisame uue olukorra ees.

Alates 9. augustist küsib muuseum külastajalt koroonapassi, läbipõdemise tõendit või  kehtivat negatiivse koroonatesti tõendit. Seda nii nagu enamik kultuuriasutusi.

Kui meile tuled, siis palun ole piletiostul valmis näitama tõendit kas telefonis või paberkandjal. Küsime seda kõikidelt täiskasvanud külastajatelt. Ilma tõendi näitamata me muuseumisse külastajat sisse lasta ei saa. Ka meie Teemaja teenindab vaid muuseumi käepaelaga külastajaid.

Mittevaktsineeritud inimesi, kel on soetatud Laste Lõunamaa ühispilet, maanteemuuseumi aastapilet või kinkepilet, me sisse ei lase ja piletihinda ei kompenseeri.

Jaa, meil kõigil on otsustusvabadus – kuidas me elame või oleme.  Ent vabadus midagi teha või otsustada kehtib täpselt nii kaua, kui see hakkab puudutama teisi. Nii heas kui halvas.

Meie teeme kõik selleks, et hoida ja olla hoitud ja et muuta ühiskond koroonavabaks. Saate ju sellest aru ja me ei pea viitama vabariigi valitsuse korraldusele nr 282 „COVID-19 haiguse leviku tõkestamiseks vajalikud meetmed ja piirangud“.

 

Vaata ka COVID tervisetõend | Kultuuriministeerium

https://www.riigiteataja.ee/akt/330072021004