Vaegnägijatele

Oleme avatud K-P 11-18

Perioodil 26. oktoober - 8. november on maanteemuuseum remonttööde tõttu suletud! Nädalavahetustel ( 31.10-1.11 ja 7.-8.11) avame külastajatele peamaja ja lastemuuseumi tasuta!

laste lõunamaa, ühispilet

Laste Lõunamaa

Hei-hopsti, väike ja suur seikleja!

Puhkuseks ei pea alati lendama Egiptuse püramiidide juurde, vahva elamuse võib saada ka Munamäe torni ronides ja Tammelauri tamme kallistades. Ei mingeid nutitelefone ega Xbox-e, vaid eredad hetked täis avastamist, mängulusti ja isetegemist - Laste Lõunamaa ootab!

Laste Lõunamaa ühendab mitu toredat paika Eestimaa kagunurgas, mille külastamist on kerge korraldada ja saadud elamus koos perega veedetud ajast on kindlasti vahva reisimälestus.

  • Maanteemuuseumis saad osa endisaegsest teedeloost ja kontrollida oma teadmisi ohutust liiklemisest
  • Pokumaal kohtud Edgar Valteri joonistatud raamatukangelaste maailmaga
  • Nõiariigis näed nõiaelu argipäeva ja saad möllata liikluslinnakus

Pärast tegusat päeva on mõnus kosutus tervele perele aga Kubija hotell-loodusspaa spaa- ja saunakeskus. Kui tekib soov jääda pikemalt nautima imelist Lõuna-Eestit, siis aitame hea meelega leida lähima öömaja, söögikoha ning vajadusel ka lisategevusi.

Vahvaid elamusi ja ägedaid tegevusi jagub mitmeks päevaks.

Laste Lõunamaa ootab Sind!
Vaata ka: https://www.lastelõunamaa.ee/ 

Neli vahvat kohta vaid 69€ eest! Piletid saadaval Kubija hotell-loodusspaas, Pokumaal, Eesti Maanteemuuseumis ja Nõiariigi Liikluslinnas

lõunamaa