Vaegnägijatele

Oleme avatud T-P 11-19

21.02.2019

Maanteemuuseum otsib särtsakaid ja tegusaid suvesangareid

muuseumisse tööle, suvesangar

Eesti Maanteemuuseum kuulutab välja suvesangarite otsingud, kes vallutavad iga muuseumikülastaja südame, on valmis lahkesti teenindama massilisi muuseumifänne ja kes valdavad suurepärast teenindus- ja müügikunsti.

Ootame:

  • Tegevusjuhendajad, kelle ülesandeks on lugude jutustamine teede ajaloost, muuseumikülastajate juhendamine ajaloolises teeruumis ja programmide läbiviimine lastemuuseumis. Oled oodatud, kui vaimustud lugudest, naudid vestlusi inimestega, armastad mängu ja mängimist ning oled valmis ajalooalaseks enesetäienduseks.
  • Puhkeala instruktorid, kes jagavad liiklus- ja ohutusalaseid nippe liikluslinnas ja vigurivändarajal; viivad läbi liiklusteemalisi haridus- ja publikuprogramme. Kasuks tuleb oskus taltsutada lõvisid, olla eeskujuks ohutut liikluskultuuri edendades ning pädev erinevate kaherattaliste tutvustamisel ja sõidus.
  • Infokioski klienditeenindajad, kelle elu-unistuseks on juba lapsest saati olnud muuseumi sissepääsupiletite ja suveniiride müük. Kui Sul on eelnev klienditeeninduse kogemus, oled kiire ja täpne ning supervõimetega suhtleja, siis on see just õige koht!
  • Valveoperaatorid, kes avavad ning sulgevad ekspositsiooni, kontrollivad pileteid ja leiavad üles kõik „jänesed“ ega unusta sealjuures, et üks naeratus võib päästa päeva.

Kui oled vähemalt 18-aastane, tunned rõõmu tööst ja inimestest, omad suhtlemises meistritiitlit, Su tuju ei sõltu ilmast ja räägid vähemalt ühte võõrkeelt, siis ootame elulookirjeldust (CV) koos motivatsioonikirjaga teemal „Tahan olla Eesti Maanteemuuseumi suvesangar 2019“ meiliaadressile triinu.oispuu@mnt.ee (Triinu Õispuu) hiljemalt 25. märtsiks.

Pakume graafikujärgset tööd, regulaarseid vabu päevi, lõbusaid töökaaslasi, võimalust arendada, ühisüritusi, palju rõõmsaid külastajaid ja meeleolukat põnevat suvekogemust.

Teenuse osutamine toimub käsunduslepingu alusel 01.05-30.09.2019 või kokkuleppel muul ajal.