Vaegnägijatele

Oleme avatud K-P 11-18

Viiruse leviku tõkestamiseks on muuseum suletud kuni 28. märtsini!

18.12.2020

Maanteemuuseum liitus Kuplandiga.

Eesti Maanteemuuseum on Kuplandi 20. liige. Oleme põnevil uuest koostööst!

Mis on Kupland?

Kuplandi katusbränd ühendab Kagu-Eestis (Võrumaal, Põlvamaal ja Valgamaal) kaugtöö teenust pakkuvad osapooled, kelle eesmärgiks on läbi ettevõtlikkuse, omavahelise koostöö ja ühise turundamise edendada Kagu-Eestit kui suurepärast kaugtöö tegemise paika. Kohta, kus ainulaadne kuppelmaastik ja kaunis loodus aitab eemalduda linnakärast ning oma mõtted uutmoodi käima panna.

 

Miks liitusime Kuplandiga?

Eesti Maanteemuuseum on Kagu-Eesti suurim kultuuritankla, mis sobib ideaalselt konverentside, seminaride ja koosolekute pidamiseks. Muuseum asub kohas, kus ei meelita suurlinna tuled ja mis on loodud keskendumiseks. Siin süttivad uute ideede rohelised tuled ning mõttekiirusel pole piiranguid.

Kaugtööd tegevaid meeskondi ootame enda juurde kahte õppeklassi - Sillatuppa ning masinahalli lae all olevasse õppeklassi. Lisaks on meil pakkuda ainulaadne konverentsisaal - musta värvi ruum, mis loob võimaluse pidada erilisi ja pidulikke seminare ning konverentse.

Ootame enda juurde ühtviisi seltskondi, kes tahavad olla töised, ja ka neid, kes tulevad tiimiga rutiini lõhkuma ning on põnevat seminari kohta otsimas. Meie juures saab ühendada meeldiva kasulikuga - töine päev ja muuseumikülastus üheskoos.