Vaegnägijatele

Oleme avatud T-P 11-19

Teadaanne! 20. augustil on maanteemuuseum avatud kell 11-17!

konverents masinahallis

Seminarid muuseumis

Eesti Maanteemuuseum on suurepärane koht konverentside, seminaride ja koosolekute pidamiseks. Meie juurest leiad lisaks kaasaegsele seminarikeskkonnale innovaatilise ja mõttelendu soosiva ekspositsiooni, Kagu-Eesti rohelise ja kurvilise loodusmaastiku ning mitmeid inspireerivaid järelprogrammitegevusi. Seminarikülastaja saab lisatasuta tutvuda muuseumi erinevate väljapanekutega.

masinahall masinate valitsemine

Alates 2019. sügisest saab maanteemuuseumis oma ürituste läbiviimiseks tellida uue masinahalli ruume. Masinahallis on võimalik korraldada hubaseid seminare ning töötubasid, pidulikke vastuvõtte ja erinevaid kultuuriüritusi. Halli liikluskasvatuskeskus mahutab kuni 150 inimest.

Masinahalli õppeklass

Tahad korraldada koolitust või panna oma meeskonna tööle, kasutades erinevaid aktiivmeetodeid? Masinahalli lae all paiknev valgusküllane õppeklass on suurepärane koht klassikalise seminari, meeskonnaürituse või töötubade läbiviimiseks.

  • Tehnika ja tarvikud: arvuti, esitlusekraan, metalltahvel, paber, markerid.
  • Ruumi saab tellida aastaringselt ja see mahutab kuni 40 inimest.

Hind: 60 €/h või 250 €/päev (hind sisaldab ka muuseumipileteid)

Masinahallis toimuvatele seminaridele on võimalik tellida juurde Eesti Maanteemuuseumi teemalisi lisategevusi ja töötubasid.

Lisainfo: maanteemuuseum@mnt.ee

Liikluskasvatuskeskus

Soovid korraldada koolitust või tunned, et Sinu meeskond vajab turgutust? Usud, et uued mõtted hakkavad kiiremini liikuma ja leiavad uudse sisu väljaspool kontorit? Kui jah, siis too oma meeskond maanteemuuseumi erilisse masinahalli.

Masinahalli liikluskasvatuskeskuse ekspositsioonikeskkonda kohanduv ruum sobib konverentside, seminaride, koolituste, kultuuri- ja firmaürituste läbiviimiseks.

  • Perioodil oktoober-aprill ruumide kasutamise võimalus kokkuleppel.
  • Maksimaalne teatristiilis kohtade arv: 150.
  • Tehnika: ekraan, pult, kõlarisüsteem, suunatav valgus, mikrofonid, võimalus sünkroontõlkeks, WiFi.

Hinna ja lisainfo saamiseks kirjuta: maanteemuuseum@mnt.ee