Laste sünnipäevad | Maanteemuuseum
Vaegnägijatele

Oleme avatud K-P 11-18

Sel nädalvahetusel on veel võimalus kasutada liikluslinna!

sünnipäev

Laste sünnipäevad

Tule tähista lapse sünnipäeva maanteemuuseumi moodi, kus saad ühendada meelelahutuse, mängu ja uued teadmised. Maanteemuuseumi sünnipäevaprogrammid sobivad 5-12-aastastele lastele.

Meil saab sünnipäeva pidada nii Postijaama lastemuuseumis, uues masinhallis kui ka suvisel ajal õues. Muuseumi puhkealal paikneval mänguväljakul saab ronida ja kiikuda ning kenasti ka piknikukorvi laiali laotada. Puhkeala kõrval asub kohe ka liikluslinn, kus saab soovi korral lisatasu eest elektriautodega sõitu teha.

Maanteemuuseumi peamaja lastemuuseum on suurepärane koht meeleoluka sünnipäevapeo korraldamiseks. Siin asuvad postijaama- ja mängutuba ning õdus köök sünnipäevalaua ettevalmistamiseks. Lastemuuseum mahutab korraga maksimaalselt 20 inimest.

Uus masinahall ja seal asuv liikluskasvatuskeskus sobib hästi just suuremate laste pidudeks - läbi interaktiivsete osalusstendide saab üle korratud vajalik liiklustarkus ning hallis asuv uhke masinapark pakub avastamist nii suurele kui väikesele tehnikafännile. 

Vali endale sobiv sünnipäevateema (sisu lugemiseks klikka teemal):

Programm sisaldab:

  • pidu 15-le lapsele ja 2-le täiskasvanule, sh muuseumipileteid (iga järgneva sünnipäevakülalise eest tuleb tasuda muuseumipilet);
  • 2,5 tundi ruumikasutust (sh juhendatud tegevusi vastavalt valitud teemale);
  • lastemuuseumi kööginurga kasutamist;
  • võimalust katta sünnipäevalaud lastemuuseumisse või pikniku platsile.

laste sünnipäevad

Sünnipäevaprogrammi hind:  100€ (Hind kehtib kuni 15-le lapsele ja kahele täiskasvanule. Iga järgneva sünnipäevakülalise eest tuleb tasuda muuseumipilet). Meisterdamissoovi korral lisandub 2 € materjalikulu lapse kohta.

 

 

Info ja tellimine: maanteemuuseum@transpordiamet.ee või tel 511 7440.