Vaegnägijatele

Oleme avatud K-P 11-18

Kontaktid

Maanteemuuseumi töötajad
Nimi Amet Mobiil E-mail
Kadri Valner Juhataja 5288104 kadri.valner@transpordiamet.ee
Karl Saks Arendusjuht 53931288 karl.saks@transpordiamet.ee
Markus Himma Ekspositsioonitehnik 58503136 markus.himma@transpordiamet.ee
Külastusvaldkond
Nimi Amet Mobiil E-mail
Liina Nurmine Külastusvaldkonna juht 57450218 liina.nurmine@transpordiamet.ee
Kanni Kallastu Turundus- ja kommunikatsioonijuht 58512662 kanni.kallastu@transpordiamet.ee
Kerle Kadak Haridustöö kuraator 53302641 kerle.kadak@transpordiamet.ee
Neidi Ulst Giid-pedagoog 5117440 neidi.ulst@transpordiamet.ee
Teadus- ja näitustegevuste valdkond
Nimi Amet Mobiil E-mail
Andres Seene Teadur 5280692 andres.seene@transpordiamet.ee
Paavo Kroon Kuraator 56455775 paavo.kroon@transpordiamet.ee
Annika Kupits Teadur-kuraator 59814501 annika.kupits@transpordiamet.ee
Kogude valdkond
Nimi Amet Mobiil E-mail
Rain Rikas Peavarahoidja 53420102 rain.rikas@transpordiamet.ee
Kaja Kerner Varahoidja 53334844 kaja.kerner@transpordiamet.ee
Üllar Meho Restauraator-konservaator 56988533 yllar.meho@transpordiamet.ee