Liiklusteadmisi jagav isadepäev Eesti Maanteemuuseumis | Maanteemuuseum
Accessibility

OPEN OPEN           Tue-Sun 10-18

07.11.2023

Liiklusteadmisi jagav isadepäev Eesti Maanteemuuseumis

Sellel pühapäeval, 12. novembril kutsub maanteemuuseum kõiki peresid osa saama isadepäeva eriprogrammist. Lõbusaid ja harivaid tegevusi leiab kogu perele.

Päeva mitmed tegevused on seotud liiklusohutus temaatikaga. Kogenenud autosõiduõpetaja Tõnis Kattai viib läbi pidurdusteekonna testi musta nukuga. Läbi katse saab selgeks, miks on oluline jalakäijana olla pimedas nähtav ja juhina valida õige sõidukiirus. See on suurepärane võimalus õppida olulisi sõiduoskusi ja teadvustada liiklusohutuse tähtsust.

Muuseumi liikluskasvatuskeskuses saab koguda teadmisi liiklusohutusest laiemalt ning panna koos perega oma teadmised proovile viktoriinis.

Perepäeval on muuseumile  külla tulnud ka Nuti Võlur, kelle töötoas saab end proovile panna robotite ehitamisel või varasema kogemuse olemasolul midagi põnevat proovida.  

Isadepäeval on muuseumis avatud bagirada, kus saavad kätt proovida just sportlike tegevuste nautijad. Kiivrid pähe ja sõidule!

Tühja kõhu täitmise võtab enda peale Võru naisteklubi, kes valmistavad kohapeal pannkooke nii suurtele kui väikestele maiasmokkadele.

Isadepäeval on külastamiseks avatud lastemuuseum, suur ja väike Masinahall.

Eriprogramm toimub kell 12-15.

Sissepääs muuseumipileti ja muuseumikaardiga!

Tulge ja veetke üks meeldejääv isadepäev maanteemuuseumis!