Kontaktid | Maanteemuuseum
Accessibility

OPEN Wed-Sun 11-18

26.-30.01 on masinahalli liikluskasvatuskeskus suletud!
Muuseumisse tulles ole valmis klienditeenindajale näitama koroonapassi või haiguse läbipõdemist tõendavat dokumenti!
Kanname ise ja palume ka külastajatel kanda siseruumides maski! 

Contacts

ROAD MUSEUM EMPLOYEES
Name Title Phone E-mail
Kanni Kallastu Head of the Estonian Road Museum
Karl Saks Development Manager +372 53931288 karl.saks@transpordiamet.ee
Markus Himma Exposition Technician +372 58503136 markus.himma@transpordiamet.ee
VISITATION DEPARTMENT
Name Title Phone E-mail
Kersti Roslender Guest Services Manager +37258023449 kersti.roslender@transpordiamet.ee
Kanni Kallastu Communications and Marketing Manager +372 58512662 kanni.kallastu@transpordiamet.ee
Kerle Kadak Education Programme Manager +372 53302641 kerle.kadak@transpordiamet.ee
Neidi Ulst Guide & Education Specialist +3725117440 neidi.ulst@transpordiamet.ee
SCIENTIFIC AND EXHIBITS DEPARTMENT
Name Title Phone E-mail
Andres Seene Researcher +372 5280692 andres.seene@transpordiamet.ee
Paavo Kroon Curator +37256455775 paavo.kroon@transpordiamet.ee
COLLECTIONS DEPARTMENT
Name Title Phone E-mail
Rain Rikas Chief Treasurer +37253420102 rain.rikas@transpordiamet.ee
Kaja Kerner Treasurer +372 53334844 kaja.kerner@transpordiamet.ee
Üllar Meho Restorer & Conservator +372 56988533 yllar.meho@transpordiamet.ee