Vaegnägijatele

Oleme avatud T-P 11-19

16.09.2020

Maanteemuuseum kutsub haridusprogrammidesse!

Eesti Maanteemuuseumi haridusprogrammid ootavad õppima ja osalema, uurima ja uudistama, oma käega katsuma ja katsetama igas vanuses muuseumisõpru - alates lasteaiarühmadest kuni gümnaasiumi lõpuklassideni.

Muuseumil on avar ja põnev vabaõhunäituse keskkond, ruumikad näitusehallid ning interaktiivsed eksponaadid, mis pakuvad suurepärast võimalust koolitunniks väljaspool harjumuspärast õpikeskkonda. Muuseumi haridusprogrammid toetavad õpetajat õppekavade käsitlemisel ning annavad võimaluse muuseumitunnis kasutada õppevahendeid, mida koolis igapäevaselt kasutada ei saa.

Maanteemuuseumi haridusprogrammid ühendavad osavalt liikluskasvatuse, eesti ajaloo ning ühiskonnaõpetuse lisades sinna juurde matemaatika-, füüsika- ja keemia-alaseid teadmisi. Õppeprogrammid lähtuvad põhikooli ja gümnaasiumi riiklikust õppekavast. 

Programmide hind eelkooliealistele on 4 € ja õpilasele 6 €, mis sisaldab ka muuseumipiletit. Lastegruppi saatev õpetaja pääseb programmi tasuta. Muuseumitunni juurde on võimalik lisatasu eest tellida giidituur ja/või meisterdamise töötuba. 

Muuseumitunnis osaleva grupi soovitatav suurus on kuni 25 last.

Maanteemuuseumi programme on võimalik tellida ka kooli.

Programmide tellimine maanteemuuseum@mnt.ee või

Kerle Kadak
Programmijuht
Tel: 5330 2641
E-post: kerle.kadak@mnt.ee

Neidi Ulst
giid-pedagoog
Tel: 511 7440
E-post: neidi.ulst@mnt.ee