Eesti Maanteemuuseumi laste suvelaager tuleb taas! | Maanteemuuseum
Vaegnägijatele

Oleme avatud K-P 11-18

Sel nädalvahetusel on veel võimalus kasutada liikluslinna!

Eesti Maanteemuuseumi laste suvelaager tuleb taas!

Võta sõber kaasa ja tule maanteemuuseumi laste suvelaagrisse! Teid ootab põnev kahepäevane laagrielamus koos muuseumis ööbimisega.

 

14.–15.07 ja 04.–05.08

Kui sa oled 9–13aastane (või kohe-kohe 9aastaseks saamas), siis registreeru nüüd. Kohti jagub ainult 15 kiiremale.

 

Info ja registreerimine juuli laagrisse 9. juulini ning augusti laagrisse 30. juulini või kuni kohti jätkub kerle.kadak@transpordiamet.ee, tel 5330 2641.

Laagri korralduslik info:

  • Laagrisse registreerumisel palume esitada lapse nime ja vanuse, lapsevanema nime ning kontaktandmed (telefon ja e-posti aadress).
  • Palume kindlasti teavitada muuseumit, kui lapsel esineb allergiaid või muid tervisehädasid või on lapsel erilised toitumisvajadused (laktoositalumatus jm).
  • Laagrisse tulles võtab laps kaasa oma isiklikud hügieenitarbed (hambahari, hambapasta, käterätik) magamisriided, igaks juhuks mõned vahetusriided ja magamiskoti/madratsi.
  • Kui laps ei saa pärast registreerumist mingil põhjusel laagrisse tulla, siis palume hiljemalt nädal enne laagri algust sellest muuseumile kindlasti teada anda.

Hind 55 €. Tasuda saab laagrisse saabumise päeval muuseumi piletimüügis sularahas või kaardiga.

Laagri maksumus sisaldab kahepäevast muuseumipiletit, toitlustust, elektriauto sõitu liikluslinnas 10 min, töötubade osalustasu ja materjale.

Juuli laagri algus 14. juulil kell 12, lõpp 15. juulil kell 17.

Augusti laagri algus 4. augustil kell 12, lõpp 5. augustil kell 17.

 

Laagri päevakava leiad siit.