DARBA LAIKI T-Sv 11 – 18

Teadaanne! 27. novembril on liikluskasvatuskeskus suletud! Toimub muuseumi aastakonverents.

09.11.2020

Maanteemuuseumi jõuluprogrammid gruppidele

Maanteemuuseumi jõuluprogramm lastele "Ajalooma jõulutee" 7.–18. detsember.

Maanteemuuseumi maskott Ajaloom on suur reisisell, kes tunneb hästi vanu aegu ja teid.

Sel aastal kutsub ta lapsi endaga koos rändama jõuluteele, kus tutvume maailma vanima kellaga, saame teada, millal ja kuidas vanasti talvel reisiti, mängime ajaotsimise mänge, meisterdamine liivakella ning läheme hobuvankri või -saaniga väikesele lõbusõidule.
Jõuluteest väsinuile pakub Ajaloom kosutuseks kuuma jõujooki ja maitsvaid piparkooke.

Programmi algusajad kell 11  ja  14
Kestus 1,5 tundi
Programmitasu 8 €
Grupi suurus kuni 25 inimest
Programmi ootame lasteaia- ja kooligruppe

Maanteemuuseumi jõuluprogramm täiskasvanutele 7.-18. detsember.

Tutvume masinahalli näitusega ning autosõidu ja teehoolduse talviste lugudega. Selleks, et ka jõulude ajal meenuks alkoholiga piiri pidamine läbime alkoprillidega slaalomraja. Osaleme jalgratta õhukummist jõuluehete meisterdamise töötoas, teeme hobuvankri või -saaniga väikese lõbusõidu. Joome teed ning krõbistame piparkooke.

Kestus 1,5 tundi
Programmitasu 8 €
Programmi ootame osalema sõpruskondi ja töökollektiive

Jõuluprogrammidesse palume registreeruda kuni 1. detsembrini kerle.kadak@mnt.ee või tel 5330 2641.
Lisainfo: gruppidele, eelregistreerimisega.
Kontakt: Kerle Kadak, tel 5330 2641