Maanteemuuseumi jõuluprogrammid 7.–11. detsember ja 14.-18. detsember | Maanteemuuseum

Oleme avatud Esam atvērti Pk-Sv 10 – 18

Maanteemuuseumi jõuluprogrammid 7.–11. detsember ja 14.-18. detsember

Jõuluprogrammid lastele ja täiskasvanuile detsembris maanteemuuseumis!

Jõuluprogramm lastele "Ajalooma jõulutee"

Maanteemuuseumi maskott Ajaloom on suur reisisell, kes tunneb hästi vanu aegu ja teid. Sel aastal kutsub ta lapsi endaga koos rändama jõuluteele, kus tutvume maailma vanima kellaga, saame teada, millal ja kuidas vanasti talvel reisiti, mängime ajaotsimise mänge, kõnnime räätsadega ja otsime aega Teeaja vabaõhunäitusel ning läheme hobuvankri või -saaniga väikesele lõbusõidule.
Jõuluteest väsinuile pakub Ajaloom kosutuseks kuuma jõujooki ja maitsvaid piparkooke.jõuluprogramm

Programmi algusajad kell 11  ja  14
Kestus 1,5 tundi
Programmitasu 8 €
Grupi suurus kuni 25 inimest
Programmi ootame lasteaia- ja kooligruppe

Ajalooma reisikaaslaseks palume registreeruda kuni 1. detsembrini kerle.kadak@mnt.ee või tel 5330 2641.
Lisainfo: gruppidele, eelregistreerimisega.
Kontakt: Kerle Kadak, tel 5330 2641

Jõuluprogramm täiskasvanutele

Tutvume masinahalli näitusega ning autosõidu ja teehoolduse talviste lugudega. Selleks, et ka jõulude ajal meenuks alkoholiga piiri pidamine läbime alkoprillidega slaalomraja. Osaleme jalgratta õhukummist jõuluehete meisterdamise töötoas, teeme hobuvankri või -saaniga väikese lõbusõidu. Joome teed ning krõbistame piparkooke.

Kestus 1,5 tundijõuluprogramm
Programmitasu 8 €
Programmi ootame osalema sõpruskondi ja töökollektiive

Palume registreeruda kuni 1. detsembrini kerle.kadak@mnt.ee või tel 5330 2641.
Lisainfo: gruppidele, eelregistreerimisega.
Kontakt: Kerle Kadak, tel 5330 2641

Maanteemuuseum jätab endale õiguse tulenevalt kehtivatest piirangutest ja hetkeolukorrast teha muudatusi jõuluprogrammide broneeringutes ning vajadusel broneeringud tühistada.