Tule osale Postitee jooksuvõistlusel! | Maanteemuuseum
Vaegnägijatele

Oleme avatud  R-P 10-18

1. MAI MUUSEUM AVATUD 10-18

Tule osale Postitee jooksuvõistlusel!

Eesti kõige ilusamat asfaltteed - Postiteed -  mööda, kulgeb 4. mail esmakordselt jooksuvõistlus. Postitee jooks ei ole lihtsalt spordivõistlus, vaid see on kogupereüritus, kus kohtuvad sport ja kultuur.

Eesti Maanteemuuseumil on suurepärane võimalus osaleda kaaskorraldajana jooksuvõistlusel, mis kulgeb mööda Eesti kauneimat asfaltteed - Postiteed - pakkudes osalejatele ainulaadset võimalust nautida mitmekesist loodust ja ajaloolist maastikku.

Sündmus toimub 4. mail ja algab Palojärve parklast, suundudes piki Vooreküla-Puskaru teed ning lõpetades Eesti Maanteemuuseumis.

Rada võimaldab osalejatel kogeda mitte ainult jooksmise rõõmu, vaid ka imetleda Postitee ilu ning saada osa selle ajaloolisest väärtusest. Lastejooksud toimuvad Eesti Maanteemuuseumi vabaõhu näitusekeskkonnas "Teeaeg", kus lapsed saavad joosta ümbritsetuna ajas ja ruumis lahtirullunud teel, nähes nii minevikus kasutusel olnud kui ka tuleviku sõiduvahendeid.

Lisaks on mõeldud ka pere neljajalgsetele sõpradele. Matk koertele toimub Tilleoru matkarajal, mis algab ja lõpeb Eesti Maanteemuuseumi juures. Kõik seltsivad ja sõbralikud koerad on oodatud osalema, tehes matkast meeldejääva elamuse nii inimestele kui neljajalgsetele sõpradele.

See sündmus on suurepärane võimalus ühendada sportlik tegevus, looduse nautimine ning ajaloolise pärandi avastamine. Osalejad saavad kogeda mitmekülgset ja meeldejäävat päeva, avastades Postitee võlusid ning lõpetades päeva Eesti Maanteemuuseumis, kus ootab ees rohkelt põnevaid eksponaate ja tegevusi.

INFO ja REGISTREERIMINE jooksule: SIIN

postitee jooks