Suvevaheaja lastelaager 18.-19.07 | Maanteemuuseum
Vaegnägijatele

Oleme avatud T-P 10-18

Muuseum avatud T-P 10.00 - 18.00. 

Kasuta muuseumisse tulekuks ümbersuunavaid teemärke!

 

18.07 - 19.07

Suvevaheaja lastelaager 18.-19.07

Suvevaheaja lastelaager

18.-19.07

Hei 8–12aastane koolilaps, kui tahad sel suvevaheajal saada ägedaid elamusi ja leida uusi sõpru, siis tule maanteemuuseumi lastelaagrisse! Vana sõbra võid loomulikult ka kaasa kutsuda.

Ees ootab põnev kahepäevane laagrielamus, kus meisterdame ja mängime ning liikumisaasta puhul kindlasti ka liigume ja matkame. Sel suvel ööbime esimest korda suures Masinahallis.

Laagri maksumus 80 €.

 

Hind sisaldab kahepäevast muuseumipiletit õpilasele, toitlustust (hommiku- ja õhtusöök, lõuna, snäkid), elektriauto sõitu liikluslinnas 10 minutit, töötubades osalemist ja materjale. Tasuda saab laagrisse saabumise päeval muuseumi piletimüügipunktis sularahas või kaardiga.

Kohti jagub 20 kiiremale.

Info ja registreerimine 12. juulini või kuni kohti jätkub kerle.kadak@transpordiamet.ee, tel 5330 2641.

Kavas: meisterdamise töötoad, orienteerumismängud, liikluslinnas auto- ja rattasõidud, õhtune matk, keskkonnasõbraliku ja turvalise linna töötuba Arhitektuurikooli juhendamisel, näomaalingute õpituba, pannkoogihommik ja palju muud põnevat. 

 

Laagri korralduslik info

  • Laagri algus 18. juulil kell 12, lõpp 19. juulil kell 16. Pärast laagri lõppu võivad soovijad kuni sulgemiseni kl 18 muuseumisse jääda.
  • Laagrisse registreerumisel palume esitada lapse nime ja vanuse, lapsevanema nime ning kontaktandmed (telefon, e-posti aadress).
  • Palume teavitada muuseumit, kui lapsel esineb allergiaid või muid tervisehädasid või on lapsel erilised toitumisvajadused (laktoositalumatus vm).
  • Palun teavitada muuseumit, kas muuseum võib laagris tehtud fotosid kasutada meedias.
  • Laagrisse tulles võtab laps kaasa oma isiklikud hügieenitarbed (hambahari, hambapasta, käterätik), magamisriided, magamiskoti ja alusmati/madratsi, padja, teki ning igaks juhuks tagavarariided.
  • Kui laps ei saa pärast registreerumist mingil põhjusel laagrisse tulla, siis palume hiljemalt 16. juulil sellest muuseumile teada anda.