Kodumaine fantaasiafilm "Kratt" | Maanteemuuseum

autokino

Kodumaine fantaasiafilm "Kratt"

Maanteemuuseumi autokino pakub mõnusat kinoelamust Sulle ja Sinu neljarattalisele sõbrale!

Autokino Eesti Maanteemuuseumi suures parklas

Kodumaine fantaasiafilm "Kratt"

10. septembril kell 20.00

Lapsed viiakse maale vanaema juurde kogema sellist lapsepõlve, nagu vanasti oli ja neilt võetakse ära nutitelefonid.
Üsna varsti avastavad lapsed viisi, kuidas keeruline elu maal, mis on täis tööd ja muud tüütut, enda jaoks lihtsamaks teha...
Lapsed meisterdavad krati.

Režissöör: Rasmus Merivoo

Tootja: HeaFilm

Osades: Mari Lill, Ivo Uukkivi, Jan Uuspõld, Paul Purga, Mari-Liis Lill, Jaanus Mehikas, Paul Laasik, Alo Kurvits, Nora Merivoo, Harri Merivoo, Elise Tekko ja Roland Treima.

Kestus: 1h 30min

Parkimiskoht autole 15€ (sisaldab kinopiletit kuni 5-le reisijale)

Autokino külastades jälgi allolevaid reegleid:

• Piletimüük toimub parkla väravas läbi avatud autoakna. Eelistame kaardimakset ja väldime liigseid kontakte
  • Tagatud on kinokülastajate ohutus, ühe autoga saabunud inimesed on suletud autodesse
  • Alal liigeldes ja parkimisel tuleb jälgida parkimiskorraldaja juhiseid. Palume arvestada, et kõrgemad sõidukid võidakse paigutada tagumistesse ridadesse
  • Parkimise ajal tuleb auto mootor ja välised tuled välja lülitada. Mootori võib sisse lülitada ainult vajadusel ja lühiajaliselt
  • Arvesta teiste külastajatega, ära häiri neid ja väldi plekimõlkimisi