Uudised

Too neljarattaline sõber sel reedel maanteemuuseumisse autokinno

Eesti Maanteemuuseum kutsub sel reedel, 18. augustil kell 22 kõiki filmisõpru autokinno. Näitamisele tuleb Belgia süsimust komöödia „Uhiuus testament“.

„Kuuldused jumala enneaegsest surmast on tugevasti liialdatud. Tuleb välja, et kõigevägevam elutseb ühes näruses Brüsseli korteris. Tegu pole piiblilugudest tuttava valge habeme ja voogavas rüüs väärika džentelmeniga, vaid hommikumantlis ja dressides molutava loodriga, kelle lemmikajaviiteks on inimeste elu tuksi keerata. Kogu maailma saatust juhib ta oma päevinäinud lauaarvutist,“ kirjutatakse filmi tutvustuses. Linastuv film on esitatud ka parima mitte-ingliskeelse filmi Oscarile ning kandideerib parima komöödia tiitlile Euroopa Filmiakadeemia galal.

Autokino toimub muuseumi suures parklas. Parkimiskoht maksab 10€, mis sisaldab kinopiletit kõigile reisijatele. Filmi pikkus on 1h 53 min. Kohal palume olla 30 min enne filmi algust.

Autokinolisi kostitab käsitööjäätise, vrappide, kuuma tee ja muu maitsva suupoolisega Kopli taluköök.

Kohtade arv kinoplatsil on piiratud, koha tagamiseks palume eelregistreeruda aadressil signe.lillipuu@mnt.ee või +372 5301 3201.

Lisainfo:
Signe Lillipuu
signe.lillipuu@mnt.ee
Eesti Maanteemuuseum
Turundus- ja kommunikatsioonijuht
+372 5342 4652

 

 

K-P 11-17

799 3057

Kanepi, Estonia

Take road less travelled

“Good place to go with children”