Uudised

Räägi oma autole armastusest

Laupäeval, 22. augustil kell 22 ootab maanteemuuseum kõiki filmisõpru autokinno. Muuseumi suures parklas linastub 2014. aasta PÖFF´i lõpufilm "Perekond Bélier".


Komöödia ja draama piirimail kulgev Prantsuse koguperefilm jutustab unistuste täitumistest, perekonnasuhetest ja loomulikult armumisest.

Prantsuse režissööri Eric Lartigau linateose peategelaseks on 16-aastane Paula, kelle suurimaks kireks on laulmine. Paraku ei ole tema perekond kunagi kuulnud teda laulmas, sest erinevalt Paulast on nad kurdid. Paula õlgadel on ka põhiliselt perekonnaäri ajamine ning kui ühel päeval pakutakse võimalust Pariisi parimasse muusikakooli katsetele minna, tekib küsimus, kas Paulal õnnestub täita oma unistus, mida ta perel on raske mõista?

Eesti Maanteemuuseumi autokino parkimiskoht maksab 5 eurot tervele autotäiele reisijatele. Kinovaatamine on seejuures prii! Tule vähemalt pool tundi varem, siis saab su auto olla ninaga vastu lina!

Kinoseansi ajal pakub suupisteid Teemaja drive-in kohvik.

Kohtade arv kinoplatsil on piiratud! Koha tagamiseks palume eelregistreeruda telefonil 5186684 või aadressil riinu.raim@mnt.ee

 

K-P 11-17

799 3057

Kanepi, Estonia

Take road less travelled

“Good place to go with children”