Uudised

Otsime särasilmseid suvesangareid

Eesti Maanteemuuseum otsib suurepärase teenindamise kunsti valdavaid särasilmseid suvesangareid

Odatud on:

  • Tegevusjuhendajad, kelle ülesandeks on teede loo jutustamine läbi  rollimänguliste karakterite, külastajate juhendamine ning programmide läbi viimine lastemuuseumis. Sobiv kandidaat ei karda vestlust esimesena  alustada, armastab mängu ja mängimist ning on valmis ajalooalaseks enesetäienduseks.
  • Puhkeala instruktorid, kes korraldavad liikluslinnas ja vigurivändarajal turvalist liiklemist, elektriautode ja kaherattaliste laenutust ning viivad läbi liiklusprogramme. Kasuks tuleb lisasilmapaar kuklas ning võime kaosest korda luua. 
  • Infokioski klienditeenindajad, kelle peamiseks ülesandeks on piletite ja suveniiride müük ning info jagamine. Parim kandidaat on eelneva teeninduskogemusega, kiire ja täpne ning supervõimetega suhtleja.
  • Valveoperaator, kes jälgib toimuvat läbi valvesüsteemide ja muuseumis ringi liikudes, avab ning sulgeb ekspositsioone, kontrollib pileteid ega unusta sealjuures naeratamast.
  • Öövalvur, kes ei raatsi elust minutitki maha magada.

Kui oled vähemalt 18-aastane, tunned rõõmu tööst ja inimestest, Sul on suhtlemises must vöö, Su tuju ei sõltu ilmast ja räägid vähemalt ühte võõrkeelt, siis ootame elulookirjeldust koos kaaskirjaga aadressile riinu.raim@mnt.ee (Riinu Räim) hiljemalt 13. märtsiks.
Omalt poolt pakume paindlikku graafikut, palju rõõmsaid külastajaid ja pööraselt põnevat kogemust.
Teenuse osutamine toimub 01.05-30.09.2017 või kokkuleppel.

K-P 11-17

799 3057

Kanepi, Estonia

Take road less travelled

“Good place to go with children”