Uudised

Maanteemuuseumis teeb peatuse suvekomöödia „Lahvka“

Sellel laupäeval ja pühapäeval on Jan Rahmani näidend „Lahvka“ tegemas peatuse Eesti Maanteemuuseumis, et tuletada meelde tänaseks peaaegu kadunud autopoes käimist, mis oli kui omamoodi suhtlus- ja infovahetamise kanal.

Eesti Maanteemuuseumi sisehoovis toimuvad etendused 8. augustil kell 19 ja 9. augustil kell 14 ja 19. Piletid on saadaval Piletilevis ja muuseumis kohapeal. 

Teatripileti ettenäitamisel on samal päeval muuseumikülastus 50% soodsam ning võimalus teha ka reaalne külastus maanteemuuseumi lavkabussi, mis pakub ehedat nostalgiakaupa.

„Lahvkas“ rullitakse vaataja ees lahti tänaseks juba peaaegu kadunud autopoes käimine, sellega kaasnev suhtlemine ja ootamine. Värvikate tegelastega humoorikas lugu keskendubki inimeste omavahelisele suhtlemisele: kes, mida ja kuidas ütleb ning mida ja kuidas ütlemata jätab. Kuidas sõltub julgusest (silmast silma) suhelda inimeste elusaatus. Ning kummas maailmas on ikka lihtsam ellu ja inimeseks jääda: kas selles, kus korra nädalas vajalikke kaupu saada on suur rõõm, või selles, kus 15 minutit kullerit oodata on tohutult pikk piin.

Käsikiri: JAN RAHMAN

Lavastaja: TARMO TAGAMETS (Rakvere Teater)

Lavastaja assistent: SIIM SAREAL

Kunstnik: RIINA VANHANEN

Muusikaline kujundaja: IMRE ÕUNAPUU (Rakvere Teater)

Dekoratsioonid: Sergei Mestiljainen, Vello Rannaste

Osatäitjad: Maive Käos, Agu Trolla, Tõnu Zernask, Vello Oper, Helje Põvvat, Tiia Kokman-Konsap, Tambet Krasnov, Siim Sareal, Liili Saar, Elina Apsolon,Ülo Kivisild,Juulia Paulson, Lenna Võikar,Maarja-Lill Mahlakas, Hanna Mathiesen, Robin-Sulev Mahlakas, Tormi Trumsi, Olar Tuuling; Külalisena VÄINO PUURA

Lisainfo:

Marge Trumsi
E-post: marge.trumsi@rapina.ee
Tel: 517 6288
 

T-P 11-19

799 3057

Kanepi, Estonia

Take road less travelled

"Simply go there - and play"