Uudised

Maanteemuuseumi autokinos linastub film "Seltsimees laps"

Millal sina viimati oma neljarattalise sõbra kinno tõid? Sel reedel, 24. augustil kell 22 on sul see võimalus. Eesti Maanteemuuseumi autokinos linastub 2018. a Eesti film "Seltsimees laps". 

Režissöör Moonika Siimetsa esimene täispikk mängufilm põhineb armastatud kirjaniku Leelo Tungla autobiograafilistel romaanidel “Seltsimees laps ja suured inimesed” ning “Samet ja saepuru”. 

"Kui 6-aastase Leelo kooliõpetajast ema ühel päeval püssimeeste vahel ära viiakse, tuleb tal iseseisvalt leida vastused paljudele küsimustele: miks on sinimustvalge keelatud, kes on rahvavaenlane, miks luusib hirmus enkavedeelane ümber nende kodu ja kas pioneer olla on au- või häbiasi? Sattudes sageli tragikoomilistesse olukordadesse, püüab Leelo selles kahepalgelises stalinlikus maailmas olla võimalikult hea laps ja teha kõik, et ema tagasi koju tuleks," kõlab filmi tutvustuses. Tähelepanelikumad vaatajad võivad filmis näha ka maanteemuuseumi apteegikäru. 

Filmi pikkus on 1 h ja 38 min. Parkimiskoht maksab 10 € (sisaldab kinopiletit kõigile reisijatele). Kinoliste kõhud täidab Kopli taluköök. 

Kohtade arv on piiratud! Koha tagamiseks helista 5301 3201 või kirjuta monica.sasi@mnt.ee.

 

K-P 11-17

799 3057

Kanepi, Estonia

Take road less travelled

"Simply go there - and play"