Uudised

Maanteemuuseum osaleb Balttour 2016 messil

5.-7. veebruarini toimub Riias rahvusvaheline turismimess Balttour 2016, kus on esindatud ka Eesti Maanteemuuseum. Mess on väga oluline Lõuna-Eesti piirkonnale tervikuna, kuna oodatakse läti turistide arvu kasvu ning nende korduvkülastuste arvu suurenemist.

Maanteemuuseum on kaaseksponent SA Lõuna-Eesti ühisel pinnal koos Setomaa Turismi, Võrumaa Arenguagentuuri, Mõniste Talurahvamuuseumi, Pokumaa ja SA Tartu Spordiga.  Oma panuse Lõuna-Eesti atraktiivseks esitluseks annavad ka Uhtjärve ürgoru Nõiariik ja Liikluslinn ning Ööbikuoru Villa. 

Seekord kutsutakse lätlasi tutvuma Lõuna-Eesti saunakombestikuga ­- ühispinnale paigaldatakse suitsusaun, mille abil tutvustab Võrumaa esindus suitsusauna traditsioone, mis on kantud  ka UNESCO vaimse kultuuripärandi ülemaailmsesse nimistusse.

Messiboksis pakutatakse külastajate kaasamiseks mitmeid erinevaid tegevusi. Maanteemuuseumi juhendamisel on lastel võimalus meisterdada vineerpuidust autosid ja neid meelepäraselt kaunistada. Lisaks on maanteemuuseumi jaoks oluline tutvustada lõunanaabritele ka maikuust avatavat uut püsiekspositsiooni „Head teed!“ ja lastemuuseumi.

Tere tulemast Lõuna-Eesti messiboksi number H18!
Messi ametlik koduleht: www.balttour.lv

Lisainfo:
Liina Kukk
Eesti Maanteemuuseumi kommunikatsiooni- ja turundusjuht
Tel: 574 50218
E-post: liina.kukk@mnt.ee

K-P 11-17

799 3057

Kanepi, Estonia

Take road less travelled

“Good place to go with children”