Koguperelavastus "Mowgli" esietendub sel reedel maanteemuuseumis

Koguperelavastus "Mowgli" esietendub sel reedel maanteemuuseumis

Sel suvel kutsub teater Must Kast kõiki kaasa elama karvutule džunglipoisile tempokas koguperelavastuses "Mowgli". Esietendus toimub 13. juulil  Põlvamaal Varbusel Eesti Maanteemuuseumis.

Loomariigi kardetumate esindajate - karu Baloo, panter Bagheera ja mao Kaa seltskonnas viib tee poissi ühest unustamatust seiklusest teise. Nendel rännakutel ristuvad Mowgli rajad korduvalt tema surmavaenlase - võitmatu tiigri Shere Khaniga. Selle hirmsa kiskja kindlameelne otsus väike inimlaps tappa sunnib Mowglit vastu astuma oma suurimale ja ohtlikuimale seiklusele, millest sõltub nii tema kui ka kogu džungli saatus. Kas väikesest paljast konnapojast on vastast võimsale ja kartmatule kaslasele?

Etendused 13. juulist kuni 22. juulini on sobivaimad lastele alates kuuendast eluaastast. Etendusele eelneb ka 15-minutiline matk, mille käigus külastajad läbi džungli etenduspaika jõuavad. Lavastaja Birgit Landberg (2018. a Salme Reegi nimelise Eesti teatri auhinna laureaat). Lavastuses mängivad Musta Kasti näitlejad Kaarel Targo, Kristjan Lüüs, Rauno Polman, Jaanika Tammaru, Märt Koik, Karl Edgar Tammi, Laura Niils, Liina Leinberg ja teised. Lisainfo lavastuse kohta: www.teatermustkast.ee/lavastused/mowgli

Et teatrikülastusest võtta maksimum, tasub etendusega samale päevale planeerida ka muuseumikülastus. Sama päeva teatripiletiga on maanteemuuseumi külastus 50% soodsam. Sama päeva muuseumi pileti ettenäitamisel on aga teatripilet kohapealt ostes 10% soodsam.