Uudised

Eesti Maanteemuuseum osaleb algatuses „Tänutäht“

Eesti Maanteemuuseum osaleb sellel suvel ellu kutsutud ühiskondliku märkamise algatuses „Tänutäht“, mille raames teevad Eesti muuseumid ja külastuskeskkonnad koostööd Politsei- ja Piirivalveametiga turvatunde kasvatamiseks ühiskonnas.

Muuseumide ja külastuskeskuste poolt on uksed avatud kõigile politseinikele ja nende peredele. Politseinikud omakorda osalevad suvekuudel projekti kaasatud keskuste korraldatud perepäevadel oma töö teemaliste demonstratsioonidega.

Maanteemuuseumi perepäev koostöös politseinikega toimub 2.-3. juulil, kus erilise vaatluse alla tuleb turvavarustuse õige kasutamine autos. Nimelt möödub tänavu 20 aastat kohustusliku turvatooli kasutamise nõudest. Perepäeval tutvustatakse võimalusi, kuidas turvavarustust õigesti kasutades ise riske liikluses vähendada ning kaitsta neid, kes enim seda vajavad. Liiklusturvalisus puudutab kõiki, kes liikluses osalevad ning see on koostöö, kus igaühe panus loeb, vanusest ja soost hoolimata.

„Tänutähe“ eestvedaja on Energia Avastuskeskuse ning algatuse eesmärk on väärtustada politsei tööd, andes neile võimaluse läbi ühisürituse tunda oma töö üle uhkust.

Rohkem informatsiooni algatusest ning erinevatest perepäeva tegevustest leiab kodulehelt ja Facebookist.    

Lisainfo:

Riinu Räim
E-post: riinu.raim@mnt.ee
Tel: 518 6684

 

K-P 11-17

799 3057

Kanepi, Estonia

Take road less travelled

“Good place to go with children”