Autokino 18.08

18.08 kell 22 filmiõhtu muuseumi suures parklas.

Maanteemuuseumi autokino esitleb: süsimust Belgia komöödia "Uhiuus testament" (The Brand New Testament).

Parkimiskoht 10€ (sisaldab kinopiletit kõigile reisijatele). 

Kohtade arv kinoplatsil on piiratud! Palume kohal olla 30 min enne filmi algust.

Koha tagamiseks palume eelregistreeruda telefonil +372 5301 3201 või signe.lillipuu@mnt.ee

Avatud ka Kopli Taluköögi drive-in kohvik! 

 

Filmist:

Jumal on olemas! Ja ta elab juhtumisi Brüsselis... Kevadel Cannesi festivalil esilinastunud ning hiljuti ka PÖFFi publikut naerutanud süsimust Belgia komöödia Uhiuus testament on esitatud parima mitte-ingliskeelse filmi Oscarile ning kandideerib ka parima komöödia tiitlile Euroopa Filmiakadeemia galal. 

Kuuldused jumala enneaegsest surmast on tugevasti liialdatud. Tuleb välja, et kõigevägevam elutseb ühes näruses Brüsseli korteris. Tegu pole piiblilugudest tuttava valge habeme ja voogavas rüüs väärika džentelmeniga, vaid hommikumantlis ja dressides molutava loodri ja kaabakaga, kelle lemmikajaviiteks on inimeste elu tuksi keerata. Ta on maailma halvim abikaasa ja isa. Totaalne jobu. Kogu maailma saatust juhib ta oma päevinäinud lauaarvutist, koostades muuhulgas omalaadset Murphy seaduste koodeksit argielu tüütumatest seaduspärasustest nt. moosisai kukub alati "näoli" põrandale, teine järjekord liigub alati kiiremini, jne.

Jumala poega teame üsna hästi, kuid tal on ka tütar ja ühel päeval häkibki isa kapriisidest väsinud plika papsi arvutisse ning saadab kõikidele inimestele SMSiga nende surmakuupäevad... mis pöörab kogu maailma pea peale.

Satiirilise fantaasiakomöödia on kirjutanud-lavastanud Jaco Van Dormael ("Mr. Nobody", 2009). 

T-P 11-19

799 3057

Kanepi, Estonia

Take road less travelled

“Good place to go with children”